Parková lavička MIA III

od 222,00  s DPHod 185,00  bez DPH

Odosielame do 2 týždňov.

Katalógové číslo: - Kategórií:

Popis

Pevná lavica s operadlom MIA III určite zaujme obyvateľov i turistov. Často sa umiestňuje na dláždené platne trhovísk, v trávnatých parkoch, alebo ako nábytok na detské ihrisko, sídlisko, či jednoducho pri dom/záhradu/terasu.

Farbu dreva aj ocele, z ktorej je lavica vyrobená, si môžete prispôsobiť podľa vlastného vkusu a potrieb. Pohodlná, praktická, jednoduchá a zároveň úchvatná lavica.

Dosky na vhodne profilovanom operadle a sedáku sú brúsené, frézované, striekané základným náterom a lakom na drevo, čím poskytujú ešte lepšiu ochranu pred negatívnymi vplyvmi poveternostných podmienok. Treba si uvedomiť, že dosky natreté len obyčajnou impregnáciou nebudú také estetické ani odolné ako dosky chránené lazúrou. Dosky sú priskrutkované ku kovovému rámu lavice pomocou skrutiek.

Konštrukcia je vyrobená z pozinkovanej čiernej ocele (profily 40x40x2mm), následne štandardne lakovaná práškovou farbou v matnej čiernej farbe. Oceľ môžeme nalakovať na akúkoľvek inú farbu z palety RAL.

Lavičky MIA sú určené na montáž do zeme – dajú sa priskrutkovať alebo zapustiť do betónu – vďaka čomu majú antivandalské vlastnosti

Súprava na montáž dosky (skrutky) – súčasťou balenia.

Technické dáta:

Celková dĺžka 158/188 cm
Celková výška 85 cm
Dĺžka dosiek 150/180 cm
Hĺbka sedadla 38 cm
Výška sedadla 45 cm
Hrúbka dosky 4 cm
Šírka dosky 8 cm
Váha ok. 30 kg
Materiály oceľové profily 40x40x2mm, pozinkované a práškovo lakované; ihličnaté drevo natreté základným náterom a lazúrou na drevo
Počet dosiek 6
Operadlo nie
Farba dosiek na výber z farebnej palety
Farba oceľovej konštrukcie na výber z palety RAL
Inštalácia dosiek skrutky (súčasť balenia)
Možnosť montáže do zeme áno

Ďalšie informácie

Dĺžka

150 cm, 180 cm

Farba

borovica, céder, dub, mahagón, orech, palisander, teak, tmavý orech