O nás

Žijeme nábytkom už 8 rok!

Sme rodinná firma zaoberajúca sa predajom nábytku, bytových doplnkov a záhradných lavičiek. V ponuke máme široký sortiment parkových a záhradných lavičiek. Medzi ktorými nájdete aj dizajnové kúsky.

Ako prvý Vám prinášame najnovšie modely nábytku. Ponúkame najrôznejšie zľavy.

V ponuke máme viac ako 200 typov obývacích stien, viac ako 150 typov spální či už komplety alebo sektorový nábytok, kuchyne na mieru, vďaka ktorým si môžete vystavať kuchyňu Vašich snov, kúpelňový nábytok, ktorý je odolný voči vode a pare, sedačky a kreslá, ktoré sú väčšinou dostupné na odoslanie do 2 týždňov, stoličky a stoly či už do kancelárie, jedálne alebo obývačky, postele v rozmeroch 90,140,160,180, predsiene, ktoré očaria hneď z príchodu, útulne pracovne a kancelárie, pohodlné a kvalitné matrace a do ponuky sme pridali aj vysoko kvalitný masívny nábytok z indického palisandru. Taktiež parkové lavičky / záhradné lavičky z masívneho dreva, ktoré sú vhodné aj do vašej záhrady.

Kde sídlime ?

Parkové lavičky

Vážený návštevník, veríme, že naše zaujímavé parkové lavičky, budu tým pravým dizajnovým doplnkom do vašich exterierov. Inšpirujte sa širokou ponukou, výhodnou cenou a kvalitou.

Vaša dôvera

Prejavte Vašu dôveru a my nesklameme.
Sme pripravení urobiť maximum pre Vašu spokojnosť.
Vami objednaný tovar Vám bude od nás doručený najrýchlejšou možnou cestou.