Parková lavička ROMA III 180

od 232,00  s DPHod 193,33  bez DPH

Odosielame do 2 týždňov.

Katalógové číslo: W195aW195 Kategórií:

Popis

Táto pohodlná lavica je vyrobená zo 7 dosiek z ihličnatého dreva – 3 na operadle a 4 na sedadle, a vhodne profilovanej pozinkovanej čiernej oceľovej konštrukcie (profily 40x40x2mm). Po pozinkovaní je práškovo lakovaná v štandardnej matnej čiernej farbe. Oceľ môžeme nalakovať na akúkoľvek inú farbu z palety RAL.

Farbu dreva aj ocele, z ktorej je lavica vyrobená, si môžete prispôsobiť podľa vlastného vkusu a potrieb. Pohodlná, praktická, jednoduchá a zároveň úchvatná lavica.

Dosky sú brúsené, frézované, striekané základným náterom a lakom na drevo, čo poskytuje ešte lepšiu ochranu pred negatívnymi vplyvmi poveternostných podmienok. Treba si uvedomiť, že dosky natreté len obyčajnou impregnáciou nebudú také estetické ani odolné ako dosky chránené lazúrou. Dosky sú priskrutkované ku kovovému rámu lavice pomocou skrutiek.

Pevná lavica s operadlom určite zaujme obyvateľov i turistov. Často sa umiestňuje na dláždené platne trhovísk, v trávnatých parkoch, alebo ako nábytok na detské ihrisko, sídlisko, či jednoducho pri dom/záhradu/terasu.

Lavičky ROMA III sú určené na montáž do zeme – dajú sa priskrutkovať alebo zapustiť do betónu – vďaka tomu majú antivandalské vlastnosti.

Montážna sada (skrutky) pre dosky v cene.

Technické dáta:

Celková dĺžka 150/180 cm
Celková výška 85 cm
Dĺžka dosiek 150/180 cm
Hĺbka sedadla 38 cm
Výška sedadla 45 cm
Hrúbka dosky 4 cm
Šírka dosky 8 cm
Váha ok. 30 kg
Materiály oceľové profily 40x40x2mm, pozinkované a práškovo lakované; ihličnaté drevo natreté základným náterom a lazúrou na drevo
Počet dosiek 7
Operadlo nie
Farba dosiek na výber z farebnej palety
Farba oceľovej konštrukcie na výber z palety RAL
Inštalácia dosiek skrutky (súčasť balenia)
Možnosť montáže do zeme áno

Ďalšie informácie

Dĺžka

150 cm, 180 cm

Farba

borovica, céder, dub, mahagón, orech, palisander, teak, tmavý orech